Horoskopas antradieniui (12.17)

December 17, 2013
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 808 0
Horoskopas antradieniui (12.17)

avinas

Avinas

Šiandien visus reikalus tvarkykite nelaukdami vakaro, nes dieną bus žymiai daugiau energijos bei jums nestigs charizmos. Meno srityje galimas ypatingas įkvėpimas. Vakare jau norėsis tik ramybės, atsiribojimo.

jautis

Jautis

Tikriausiai neblogai seksis meninė, socialinė veikla, tačiau gali būti, kad dėl menko nepasisekimo nuvertinsite save ar situaciją ir per greitai nuleisite rankas. Labiau pasitikėkite savimi.

dvyniai

Dvyniai

Šiandieną gali būti padarytas vienas svarbus sprendimas, galbūt susijęs su verslo arba meilės partneryste. Tik venkite dviprasmybių, neprovokuokite pavydo.

vėžys

Vėžys

Diena bus gana rami ir produktyvi. Seksis susitarti dėl verslo ar turtinių sandorių, suderinti nuomones. Vakare tikėtinas pokalbis su giminaičiu arba konfliktas su kaimynu. Neprisidarykite žalos.

liūtas

Liūtas

Šiandien iki vakaro palanku megzti kontaktus, keistis informacija, teikti interviu, reklamuotis, užsiimti logistika, ryšiais ir pan. Vakare jums jau stigs kantrybės ir takto. Gerai, jei niekas nedrums ramybės ir galėsite pavakaroti su šeima.

mergelė

Mergelė

Nestokosite protingų idėjų ir kūrybinio įkvėpimo, tačiau tik vakare atsiras energijos įdomesnei saviraiškai, meilės pasimatymams. Dieną teks daug laiko skirti šeimos reikalams, įprastinei veiklai.

svarstyklės

Svarstyklės

Jeigu rimtai stengsitės, neblogai seksis visi suplanuoti darbai. Pravartu tartis dėl dalykinių užsakymų, sutarčių. Regis, noriai flirtuosite ir mokėsite pastebėti aplinkoje bei žmonėse tai, kas yra gera, šviesu. Galite sulaukti pripažinimo.

skorpionas

Skorpionas

Darbinga ir konkurencinga bus ši diena. Sulauksite dėmesio, pagarbos net iš tų asmenų, kurie žiūri į jus kaip į nepakenčiamus varžovus. Arba jie jums trukdys, kenks, tačiau kartu parodys, kad esate ne iš kelmo spirti.

šaulys

Šaulys

Būsite psichologiškai įžvalgūs, seksis susivokti kitų jausmuose ir jais manipuliuoti. Darysite stiprų įspūdį kitiems. Nesunkiai sudominsite tą, prie kurio linksta jūsų protas ar širdis. Ekonomiškiau ir apdairiau tvarkykite savo biudžetą.

ožiaragis

Ožiaragis

Šiandieną jums gali itin rūpėti su finansais, verslu susiję klausimai. Tikėtini kontaktai su įtakingais žmonėmis. Galbūt išgirsite raginimų diegti modernias naujoves, pasimokyti iš užsieniečių, pasikonsultuoti su specialistais.

vandenis

Vandenis

Nesiliausite galvoti apie darbą, politiką. Reikalai klostysis prieštaringai, tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gera – drąsa ir valia jums padės. Galbūt gausite pasiūlymą įsitraukti į daugiau garbės žadančią veiklą, leistis į kelionę ar pan.

žuvys

Žuvys

Tikėtina, kad užmegsite naudingą bendradarbiavimą arba sulauksite rėmėjų, suinteresuotų asmenų dėmesio. Su pastarųjų pagalba galėsite sėkmingai išspręsti kai kuriuos dalykinius klausimus.

horoskopai.lt informacija

, , ,