Dienos horoskopas (01.03)

January 3, 2014
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 966 0
Dienos horoskopas (01.03)

avinas

Avinas

Laukia nemažas darbų krūvis, o aplaidžiai dirbti reikštų prisidaryti problemų. Galbūt teks aiškintis santykius, reikalus. Vakare galite pasijusti keistai. Pavojinga vartoti alkoholį, abejotinos kokybės maistą – gresia apsinuodyti.

jautis

Jautis

Stokosite uolumo, konkretumo, o tai atsilieps jūsų santykiams su meilės ar darbo partneriais. Jums norėsis darbo, verslo bei kitokių sričių rezultatus gauti staigiai, beveik nevargstant ir nesigilinant. Toks avantiūrizmas gali nuvesti į aklavietę.

dvyniai

Dvyniai

Šiandien nerizikuokite finansiškai, nepasirašinėkite lemtingų dokumentų. Pasisaugokite pavydžių žmonių. Tikra nelaimė būtų susipykti su rėmėjais. Jei nepavyks suderinti interesų, tai gyvenimas gali kiek apkarsti.

vėžys

Vėžys

Jei šį vakarą patikėsite kažkokia informaciją ir padarysite kokį nors sprendimą, netrukus galite suabejoti savo pasirinkimu. Verčiau neskubėkite, kad vieno pasiklydimo migloje nepakeistų kitas.

liūtas

Liūtas

Konkrečiais argumentais neparemti pažadai nepadės jums nei padidinti savo įtakos, nei apsidrausti. Nesileiskite į avantiūras. Vakare didesnį pavojų kels vagys, sukčiai.

mergelė

Mergelė

Būsite nenuoseklūs, linkę vadovautis emocijomis, subjektyviomis nuostatomis. Jus supras tik artimiausi žmonės. Tikriausia suvoksite, kad kai kurių draugų ar gerbėjų elgesys nebekelia pasitikėjimo. Daugiau dėmesio skirkite savo vaikams.

svarstyklės

Svarstyklės

Šiandien turbūt nesugebėsite realiai vertinti situacijos ir padaryti reikiamų išvadų. Pasisaugokite nesąžiningų žmonių, abejotinų sandėrių. Mokėkite atsiriboti nuo blogų tendencijų. Venkite svaigalų, nekokybiškų produktų.

skorpionas

Skorpionas

Būsite įsitempę, įtarūs ir daug kuo nepatenkinti. Jei pasikliausite kitais, o ne savimi, galite likti prie iliuzijų bokšto griuvėsių. Atsisakykite avantiūrų, skubotų sutarčių. Bet koks neapgalvotas poelgis gali sukelti ilgalaikes pasekmes.

šaulys

Šaulys

Norėsis lengvo pasipelnymo, greitos naudos. Kils pagunda pasinaudoti tarnybine padėtimi. Nesitikėkite, kad jūsų klaidos ar piktnaudžiavimai liks nepastebėti. Verčiau šiandien netvarkykite finansinių reikalų, nes apsigausite.

ožiaragis

Ožiaragis

Jei nenorite, kad jūsų protą ir valią valdytų kiti, būkite atidūs detalėms, stebėkite įvykių eigą. Pabendraukite su protingais žmonėmis, išklausykite kitokių nuomonių ir pasistenkite susivokti vertybių skalėje, suprasti, kas yra objektyvu.

vandenis

Vandenis

Diena bus nerami, net jei išoriškai atrodys viskas tvarkoje. Emocinė įtampa augs ir galite iškrėsti kažką tokio, kas nebus naudinga nei jums, nei jūsų šeimai.

žuvys

Žuvys

Neverta skęsti smulkmenose ir užsidaryti siaurų interesų rėmuose. Nenumokite ranka į vaikų auklėjimo spragas bei jų problemas. Panašu, kad gausite nerimą keliančią žinią. Venkite avantiūrų, antraip nukentės jūsų reputacija arba kišenė.

horoskopai.lt informacija

, , ,