Antradienio horoskopas (11.12)

November 12, 2013
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 826 0
Antradienio horoskopas (11.12)

avinas

Avinas

Darbe arba namuose teks kaip reikiant pasiplūkti tvarkant nemalonias smulkmenas. Rutina, buitis šiek tiek slėgs. Kita vertus, negalėsite pakęsti betvarkės. Būkite atlaidesni ir švelnesni artimiesiems, partneriui – juk visi daro klaidų.

jautis

Jautis

Pasireikš didesnis godumas arba seksualinis aktyvumas. Derėtų bent kiek atskleisti romantiškus jausmus, būti dosnesniems, antraip laukia priekaištai, nuoskaudos. Nesileiskite į abejotinas avantiūras.

dvyniai

Dvyniai

Gali užgriūti neplanuoti darbai arba pasireikš netikėtas sveikatos sutrikimas. Galbūt nuotaiką gadins įtakingų asmenų pretenzijos, spaudimas. Nerimausite, jei nusimato tolima kelionė, viešas pasisakymas, ypatingi svečiai.

vėžys

Vėžys

Šiandien ne viskas klostysis taip, kaip suplanavote – partneriai, artimieji gali turėti kitokių planų, todėl teks derintis, keisti dienotvarkę. Vargu, ar pavyks išvengti konfliktų.

liūtas

Liūtas

Tikėtinas susirūpinimas seksualine arba finansine situacija. Galbūt jus primygtinai ragins priimti reikšmingą sprendimą. Su kitų pagalba ar be jos sieksite įgyvendinti suplanuotą projektą, įvairiais būdais ginsite savo interesus.

mergelė

Mergelė

Diena bus nepalanki, jei būtinus reikalus, vizitus atidėliosite, tikėdamiesi, kad kažkas kitas viską padarys. Galite gauti žinią iš švietimo, socialinės ar juridinės institucijos. Nevėluokite į susitikimus. Laikykitės tarnybinės etikos.

svarstyklės

Svarstyklės

Regis, dėl kažko labai nerimausite. Tai gali būti susiję su tarnybiniu patikrinimu, pasisakymu viešumoje, technine problema, egzaminu ar pan. Jums gali atrodyti, kad dalykiniai partneriai viską verčia ant jūsų pečių, išnaudoja jus.

skorpionas

Skorpionas

Šiandien atliksite daug reikalų. Galite tikėtis draugiškos paramos, praktiško patarimo ar intriguojamo pasiūlymo. Vis dėlto kol kas neskubėkite imtis ko nors atsakingo, ypač jei tai jums kainuotų nemažai pinigų.

šaulys

Šaulys

Energijos stoka arba nekokia savijauta neleis atlikti visų numatytų darbų. Domins svetimos paslaptys ir intrigos. Venkite triukšmingų susibūrimų, susilaikykite nuo ydingų pagundų. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

ožiaragis

Ožiaragis

Tikriausiai slėgs įvairūs rūpesčiai ir bus nelengva, ypač jei trūksta supratimo ir palaikymo iš aplinkinių. Pasistenkite bendrauti nuoširdžiau, lanksčiau. Juk ir nuo jūsų priklauso, koks bus namų jaukumas bei saugumas, šeimos reikalai.

vandenis

Vandenis

Regis, teks tvarkyti uždelstus piniginius, turtinius reikalus arba glaistyti ankstesnių avantiūrų pasekmes. Situacija gali pareikalauti drąsos ir išminties. Seksis pasireikšti ten, kur reikalingas komercinis pojūtis, kūrybinis įkvėpimas.

žuvys

Žuvys

Šiandien neteks liūdėti. Galite tikėtis aktyvaus aplinkinių dėmesio. Komercinis pojūtis, apsukrumas turėtų padėti rasti tinkamą sprendimą. Iš sąstingio pajudės kai kurie svarbūs reikalai.

horoskopai.lt informacija

, , ,