Antradienio horoskopas (11.05)

November 5, 2013
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 971 0
Antradienio horoskopas (11.05)

avinas

Avinas

Mažiau norėkite. Tai slegiantis metas – daug kas gali nepatikti. Gresia nenumatytos išlaidos. Būkite linksmesni ir mielesni su artimaisiais, ypač sutuoktiniu.

jautis

Jautis

Daug neužsibrėžkite ir nesiblaškykite (ypač tvarkydami finansinius reikalus). Vis dėlto diena gera spręsti darbo problemas. Venkite daug bendrauti, kalbėti, juolab ką nors žadėti – stenkitės ne pasakyti, o išgirsti.

dvyniai

Dvyniai

Būtų puiku, jei galėtumėte likti namie. Jei sulauksite kvietimų į svečius, verčiau pas save pakvieskite draugus. Daugiau pabendraukite su tėvais, seneliais.

vėžys

Vėžys

Negeras laikas finansinėms avantiūroms – tai nuostolių metas. Nesugadinkite savo vaikams, sutuoktiniui nuotaikos tuščiais ginčais, priekaištais. Jiems turi pakakti jūsų dėmesio.

liūtas

Liūtas

Darbe gali kilti finansinių nesklandumų, bet galima mėginti prašyti algos padidinimo. Nereikėtų skolintis iš kolegų. Būkite santūresni bendraudami su priešinga lytimi darbe – jus gali apkaltinti priekabiavimu.

mergelė

Mergelė

Nurimkite – svarbu neįsivelti į ginčus, konfliktus su artimaisiais. Nepamirškite prisipažinti meilės sutuoktiniui.

svarstyklės

Svarstyklės

Jei kas nepavyks, neišgyvenkite – tai tam tikrų nesėkmių laikas. Būkite saikingi ir atsargūs, nepraraskite ramybės, – didesnė konfliktų tikimybė.

skorpionas

Skorpionas

Mažiau jaudinkitės – blogiausią laiką atlaikėte, dabar tik laikini sunkumai. Saugokite gerus santykius su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu. Vakaras geras aplankyti tėvus ir šeimos draugus.

šaulys

Šaulys

Atidėkite visus rūpesčius kitai savaitei. O šiandien pasidžiaukite artimųjų draugija. Dažniau nusileiskite sutuoktiniui.

ožiaragis

Ožiaragis

Nepalankus metas: nieko neįmanoma nuspėti: viskas bus atvirkščiai. Tad niekur nerizikuokite. Ypač atsargūs būkite su pinigais. Beje, draugais labai nepasitikėkite – jie gali išduoti jūsų paslaptį.

vandenis

Vandenis

Tylos, poilsio, meditacijos metas. Visiškai netinka spręsti kokių nors problemų ar tvarkyti reikalų, priešingu atveju pasijusite nepakenčiamai. Mažiau tikėkitės iš mylimo asmens ar sutuoktinio dėmesio: gal tik tuomet vakare jūsų lauks maloni staigmena.

žuvys

Žuvys

Kol patys ko nors nesugadinsite, viskas klostosi neblogai. Svarbu atsižvelgti į sutuoktinio, aplinkinių nuomonę ir poreikius.

horoskopai.lt informacija

, , ,