Magnetinės lentos – išnaudokite jas biure

September 13, 2017
Kategorija: Darbas
0 667 0
Magnetinės lentos – išnaudokite jas biure

Siekiant pabrėžti informaciją susitikimo metu, verta ją vizualiai pažymėti. Tai galima padaryti surašius ją ant magnetinės lentos. Šį baldą verta turėti ne tik mokyklose, bet ir biuruose. Visuomet užtikrinkite, kad informacija bus suprasta ir įsigilinta.

Magnetinių lentų privalumai

Pasirinkus biure naudoti magnetines lentas, galėsite išvengti greitai nusitrinančios informacijos, neestetiško vaizdo. Šios lentos yra daug geresnės nei įprastos baltos ar juodos kreidinės lentos dėl šių privalumų:

  • lengviau nuvalomas paviršius užtikrina, kad neliks buvusios ar nebereikalingos informacijos, kiekvieną susitikimą galėsite pradėti su švaria lenta;
  • dėl lentų aukštos kokybės galėsite rečiau jas atnaujinti (tačiau, žinoma, geresnės kokybės magnetinės lentos ir kainuoja daugiau);
  • gražaus ir paprasto dizaino;
  • įvairus lentų pastatymas gali palengvinti jų pritaikymą įmonės ar mokyklos klasės interjere. Šios lentos būna ne tik pastatomos, bet ir gali būti pakabinamos;
  • galėsite prilipinti įvairius lapelius, svarbią informaciją, naudodamiesi magnetais.

Vien dėl šių privalumų dauguma įmonių atstovų renkasi geriau pirkti būtent šias lentas, o ne paprastąsias baltas.

 

balta magnetinė lenta su markeriaisĮdomesni informacijos pavaizdavimo būdai

Kam reikalinga magnetinė lenta, jei ji nenaudojama? Jei savo įmonėje pastebėjote, kad per susitikimus sunku išlaikyti asmenų dėmesį, pradėkite naudotis šia lenta. Galime patvirtinti, kad žmonės seka, kaip kiti rašo, kaip žymima informaciją. O aukštos kokybės magnetinės lentos gali padėti pasiekti net kelis tikslus:
priminimas. Magnetinė lenta stovi ten, kur ją visi mato? Pažymėkite dienos tikslus ar klausimus. Visuomet žiūrėdami į šią lentą žmonės galiausiai ras atsakymus arba bus pastūmėti pasiekti tikslus.
Susipažinimas. Panaudokite lentą, kad visi užrašytų tam tikrą informaciją apie save, o vėliau kiti turės su magnetais priklijuoti lapelius su vardais – įdomu, kas atspės daugiausia.
Žaidimas ir taškai. Paskelbkite darbo konkursą: galbūt tas, kuris dažniausiai atneš saldainių, paskambins klientams ar panašiai nusipelno paskatinimo?
Šventės: pažymėkite ant lentos, kieno gimtadieniai artėja, kokios artimiausios šventės.

Norint, kad informacija būtų kuo geriau įsisavinama, kad biure visuomet būtų žinomos svarbios dienos, tikslai ir einamieji klausimai, būtina turėti magnetinę lentą. Neleiskite jai stovėti pamirštai – išnaudokite ją.