Daiktai, kurie padeda ir namuose, ir darbovietėse

March 21, 2018
Kategorija: Darbas
0 288 0
Daiktai, kurie padeda ir namuose, ir darbovietėse

Vieni daiktai turi tik vieną paskirtį ir jų pritaikymas ypač konkretus. Vis dėlto dauguma daiktų pasižymi daugiafunkcinėmis savybėmis ir juos naudoti galima skirtingose erdvėse. Pavyzdžiui, namų ir ofiso aplinka yra kardinaliai skirtinga. Juk namuose norima nurimti ir pamiršti rūpesčius, kitaip nei ofise, kur būtinas susikaupimas ir darbinga aplinka. Toks daiktas kaip dokumentų segtuvas atrodo reikalingas tik darbo aplinkose, tačiau jį galima pritaikyti ir su namais susijusiais dokumentų kaupimui ar receptų išsaugojimui.

Ką galima pritaikyti skirtingose erdvėse?

• Sofa-lova ypač tinka abiem aplinkoms. Namuose šis baldas gali padėti priimti svečius. Taip pat jis priimtinas būstuose, kuriuose trūksta vietos, todėl baldai su daugiau nei viena funkcija yra ypač priimtini. Darbovietėje šis baldas gali būti pritaikytas pramogų aplinkoje, kur būtinas komfortas ir jaukumas.

• Televizorius. Nors priimtina jį laikyti tik namuose, vis dėlto vis dažniau šis išmanusis prietaisas pritaikomas ir darbe. Tai tinka skaidrių pristatymui ar komunikuojant su žmonių grupėmis. Tam aktualu, kad televizorius pasižymėti naujausiomis funkcijomis, kaip susiejimu su kompiuteriu ir beleidžiu internetu. Tai tinka ir pramogų zonai.

Dokumentų segtuvas ir kiti biuro daiktai. Nors iš karto asocijuojasi su darbo aplinka, tai gali padėti palaikyti tvarką ir namuose. Popierius ir dokumentus, kurias vertėtų išsaugoti reikėtų grupuoti ir laikyti vienoje vietoje. Tokiu būdu jų prireikus nereikės iškuisti visų namų, kad juos rastumėte. Rašymo priemonės padės išsisaugoti gautą informaciją, todėl lapelis šalia reikalingas.

• Ausinės. Prietaisas padedantis išklausyti muziką, pranešimą ar kitos rūšies girdimą informaciją. Tai neišblaškysite šalia esančių bendradarbių, o namuose esant su kitais šeimos nariais, galėsite klausyti tai, kas patinka jums. Ausinės ypač padeda dalyvaujant internetiniame pokalbyje bei garsas būna aiškesnis ir neblaškantis.

Baldų ir daiktų paskirčių stereotipas

Jei nusprendėte, kad daiktas, pavyzdžiui, dokumentų segtuvas jums gali pasipelnyti kitaip, nevertėtų pasiduoti, kad kitų nuomone tai netikusi mintis. Taip ir darbo ar namų aplinkoje galima rasti tuos pačius baldus ir daiktus, kurie gali būti naudingi abiejuose vietose.