W. Rooney dilema ir C. Ronaldo meilė ispanų futbolui

July 4, 2013
Kategorija: Asmenybės | Garsios asmenybės
0 1322 0
W. Rooney dilema ir C. Ronaldo meilė ispanų futbolui

Mančesterio „United“ futbolo klubo žvaigždei Wayne Rooney neramios dienos. Vienas geriausių komandos ir Anglijos rinktinės žaidėjų, svarsto ar prašyti, kad būtų iškeistas, nes pastaruoju metu „United“ neigia gandus, jog futbolininkas yra parduodamas.

Wayne Rooney

(c) http://www.soccerbyives.net/

Didžiausias klaustukas W. Rooney – jo numatoma vieta komandos rotacijoje, tad jau šiandien kartu su komandos atstovais mėgins išsiaiškinti kito sezono viziją, kuri turėtų padėti greičiau apsispręsti. „United“ neskuba – jie su žaidėju dar turi dvejus metus galiojantį kontraktą.

Šioje situacijoje geriausiai W. Rooney situaciją apibūdino buvęs komandos draugas Cristiano Ronaldo, kuris pripažino, kad vis dar ilgisi Anglijos futbolo ir buvusios komandos bei jos ištikimų sirgalių. „Aš pasiilgstu Anglijos lygos, Anglijos futbolo ir noriu, kad visi sirgaliai žinotų, jog jie vis dar mano širdyje. Tačiau dabar esu Ispanijoje, Madride, ir man čia yra gera. Esu laimingas ir čia.“

Ronaldo taip pat turi dvejų metų kontraktą ir kol kas atsisako derėtis dėl naujojo ir naujų sąlygų, tačiau galima tik paspėlioti, kokias sumas gali mėginti siūlyti kiti klubai dėl vieno geriausių pasaulio futbolininkų, šiam tapus „laisvu agentu“.

Guardian.com informacija

, , , , , , , , ,