Nori daugiau pasiekti? Gal užtenka miegoti?

October 4, 2013
Kategorija: Asmenybės | Garsios asmenybės
0 2310 0
Nori daugiau pasiekti? Gal užtenka miegoti?

Nors įvairūs moksliniai tyrimai rodo, kad žmogui per parą yra būtina bent 7-8 valandų miego „dozė“, daug pasiekę žmonės gali tai paneigti – gyviau.lt pristato garsius asmenis, kurie miegui skiria itin mažai laiko.

Jackas Dorsey

Twitter įkūrėjas Jackas Dorsey miegui skiria ne daugiau nei šešias valandas per parą, o kasryt keliasi pusę šeštos rytiniam bėgimui.

Sergio Marchionne

Automobilių gamintojo “Fiat” vadovas Sergio Marchionne miegui skiria vos keturias valandas. Kas palaiko jo gyvybines funkcijas? Sergio pripažįsta, kad jam šviežiam išlikti padeda cigaretės ir kava.

Tomas Fordas

Tomas Fordas, garsus drabužių dizaineris miega vidutiniškai tris valandas. Būtent šio žmogaus atėjimas į Gucci mados namus lėmė Gucci prekinio ženklo vertės padidėjimą net 90%.

Jay Leno

Populiarios JAV TV pokalbių laidos vedėjas Jay Leno miegui teskiria penkias valandas, tačiau energijos jam tikrai netrūksta.

Barackas Obama

JAV Prezidentas Barackas Obama tikrai neturi daug laiko poilsiui – skelbiama, kad galingiausios valstybės vadovas miegoti eina ne anksčiau kaip pirmą nakties, o kasryt keliasi 7h.

Donaldas Trumpas

Verslininkas, kuris miega vos po tris valandas per parą yra pasakęs: “kaip tas, kuris miega dešimt valandų per parą gali konkuruoti su manimi?”

Bilas Clintonas

Buvęs JAV Prezidentas taip pat miegui neskirdavo daug dėmesio – miegodavo ne daugiau kaip penkias valandas per parą. Kita vertus, po širdies operacijos ir gydytojų rekomendacijų, Bilas priverstas miegoti šiek tiek ilgiau, patinka jam tai, ar ne.

Tomas Edisonas

Vienas garsiausių visų laikų išradėjų Tomas Edisonas miegui taip pat nešvaistė laiko – miegą jis prilygino žmogaus, kilusio iš urvinių prigimčiai.

Nicola Tesla

Dar vienas garsus ir paslaptingas išradėjas Nicola Tesla yra neabejotinas “nemiegančių” genijų čempionas. Skelbiama, kad jei ir sudėdavo bluostą, Tesla miegodavo vos dvi valandas per parą. Kaip kitaip jis būtų spėjęs pristatyti tiek išradimų ir genialių idėjų?

, , , , , ,