Keisčiausi garsių žmonių miego įpročiai

November 20, 2013
Kategorija: Asmenybės | Garsios asmenybės
0 2750 0
Keisčiausi garsių žmonių miego įpročiai

Mokslininkai teigia, kad žmogui per parą reikia bent 6 valandų miego, o nuo jo kokybės priklauso ne tik mūsų būsena, tačiau ir darbo kokybė bei nuotaika. Kokius keistus metodus miegui naudoja ar naudojo garsūs žmonės? 

Tomas Cruise’as

Tomas Cruis’as miega „snoratoriume“. Tai patalpa, kurios sienos ir durys nepraleidžia jokio garso. Kodėl? Aktorius labai jautrus pašaliniams garsams? Anaiptol – tai namiškius reikia galbėti nuo siaubingo knarkimo, kurį skleidžia Tomas.

 

Vinstonas Churchill’is

Garsiausias D. Britanijos premjeras mėgo ne tik kokybišką ir gerą viskį. Kasdien Vinstonas skirdavo porą valandų geram pietų miegui, nes mėgdavo dirbti iki vėlumos, todėl šie „poguliai“ jam padėdavo jaustis šviežiai ir aštriai mąstyti.

 

Mariah Carey

Žinoma dainininkė yra pareiškusi, kad tobulam koncertui besiruošdama, turi miegoti bent 15 val. per parą.

 

Leonardo Da Vinči

Vienas didžiausių žmonijos genijų naudojo Uberman miego metodą. Ši miego teorija teigia, kad žmogui miegas nėra itin svarbus, todėl užtenka kas keturias valandas numigti po dvidešimt minučių. Daugumai žmonių toks miego režimas būtų ne tik kenksmingas, tačiau iki minimumo sumažintų darbingumą, bet Leonardo tai buvo puikus būdas rasti daugiau laiko darbui.

 

Eminem’as

Reperis prieš miegą langus išklijuoja folja, kuri nepraleidžia jokio šviesos šaltinio.

 

Emily Brontë

Žinoma rašytoja prieš miegą vaikščiodavo ratais po kambarį tol, kol užmigdavo.

 

Charles’as Dickensas

Rašytojas prieš miegą visada pažiūrėdavo į kompasą, kad žinotų, kurioje pusėje šiaurė. Jis miegodavo tik padėjęs galvą į šiaurės pusę.

 

Michael’as Phelpsas

Žmogus amfibija ir visų laikų geriausias plaukikas miega patalpose, kurių oro slėgis toks, kaip trijų kilometrų aukštyje.

Nikola Tesla

Žymusis išradėjas niekada nemiegodavo ilgiau, nei dvi valandas per parą. Kartą jis labaratorijoje be jokių pertraukų yra dirbęs net 84 valandas.

, , , , ,