Elon Musk gyvenimo pamokos

September 12, 2013
Kategorija: Asmenybės | Garsios asmenybės
0 2830 0
Elon Musk gyvenimo pamokos

Elon Musk – dabar jau vienas turtingiausių ir įtakingiausių pasaulio žmonių, kuriam tikrai netrūksta motyvacijos. PayPal įkūrėjęs šiandien yra geriausių elektromobilių gamintojo Tesla vadovas bei SpaceX, kosmoso inovacijų kompanijos, įkūrėjas. Štai keletas Elon Musk patarimų ir minčių, kurios jam padėjo pasiekti iš tiesų daug ir vos 42 metų vyrui toliau leidžia nesustoti.

Apie riziką:

Klaida – tai pasirinkimas. Jei tavo idėja nepatiria nesėkmės – jai trūksta išradingumo.

Apie patentus:

SpaceX nieko nepatentuoja. Jei mūsų patentai patektų į Kinijos mokslininkų rankas, jie panaudotų juos kaip receptų knygą.

Apie darbuotojus:

Didžiausia mano klaida – darbuotojų vertinimas pagal talentą, o ne asmenines savybes. Kas gali būti nuostabiau ir naudingiau už geros širdies žmogų?

Apie motyvaciją ir pasitikėjimą savimi:

Jei tau tai tikrai svarbu, nesvarbu, kad visas pasaulis tau priešinasi ir nepritaria, nesvarbu niekas – eik iki pabaigos.

Apie ambicijas:

Visų pirma, reikia tikėti, kad tai yra įmanoma. O tada galimybės atsiranda pačios.

Apie progresą:

Vienintelis dalykas, kuris žmoniją gali priversti progresuoti ir tobulėti – tai sugebėjimas užduoti tinkamus klausimus. Taip galima padaryti visus aplinkinius geresniais, ieškant teisingo atsakymo.

Apie vaikystės bandymus:

Sunku patikėti, kad tiek daug dalykų galima susprogdinti. Dar sunkiau patikėti, kad tebeturiu visus savo pirštus.

Apie tobulą produktą:

Jei sieki sukurti tobulą produktą, ieškok neigiamų nuomonių (pagrįstų). Dar geriau, jei tas nuomones išsako tavo draugai.

Apie požiūrį:

Palikdamas PayPal, savęs paklausiau: Ką galiu padaryti tokio, kas paliktų gilų pėdsaką žmonijos istorijoje? Daugiau nebeklausiu savęs: Ką galiu padaryti tokio, kas man padėtų uždirbti dar daugiau pinigų?

, , , , , ,