Dainuojantys aktoriai

October 29, 2013
Kategorija: Asmenybės | Garsios asmenybės
0 4481 0
Dainuojantys aktoriai

Aktoriai yra apdovanoti ne vienu talentu. Jie gali ne tik vaidinti, improvizuoti, šokti, bet tikrai nemažai jų gali ir dainuoti. Štai sąrašas tų, kurie turi tikrai gerą balsą ir gali vadinti save ne vien tik aktoriais, bet dar ir dainuojančiais aktoriais. 

Gerard Butler, savo muzikalumą rodė  filmuose “P.S. Myliu tave” (P.S. I Love You) ir “Operos fantomas” (The Phantom of the Opera).

pinterest.com

Hugh Jackman dainavo už širdies griebiančiame miuzikle “Vargdieniai” (Les Miserables).

pinterest.com

Jaunoji ir neseniai atrasta didelio talento aktorė Amanda Seyfriend stebino savo balsu miuzikluose “Mamma Mia” ir “Vargdieniai”.

pinterest.com

Kita garsi kino pasaulio figūra - Ewan McGregor, kuris savo romantiškąją pusę atskleidė miuzikle “Mulen Ružas” (Moulin Rouge). Filme jis kartu su Nicole Kidman dainavo duetu, virpino tuometinės publikos širdis išgyvendami herojų meilę, kuri nesibaigia laimingai.

pinterest.com

Negalima nepaminėti Johnny Depp ir jo tamsiai kraupio šedevro “Svynis Todas: demoniškas Flyto gatvės kirpėjas” (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street), kuriame ir buvo atskleistas muzikinis aktoriaus talentas.

pinterest.com

Aktoriai Reese Whitherspoon ir Joaquin Phoenix uždainavo filme “Ties jausmų riba” (Walk the Line).

pinterest.com

Tai pat galima minėti ir Michelle Pfeiffer, Kate Winslet, Eddie Redmayne, Anne Hathaway, John Travolta, Neil Patrick Harris, Mandy Moore, Amy Adams ir dar daug kitų aktorių, kurie savyje turi ne tik vaidybos, bet ir muzikos gabumų.

, , ,
Kamila Jurgutytė

View my other posts