Kaip prižiūrėti savo mylimus sportbačius?

July 29, 2019
Kategorija: Apranga
0 47 0
Kaip prižiūrėti savo mylimus sportbačius?

Visiškai nesvarbu, ar renkamės sportbačius laisvalaikiui, ar patogius batus darbui, visada norime, jog jie mums tarnautų kuo ilgiau. Ypač, jei už tai sumokame nemenką sumelę. Taip jau yra, kad kartais, visai net nepagalvoję ir norėdami juos gerai prižiūrėti, padarome taip, kad net ir ką tik nupirktus sportinius batelius tenka mesti į šiukšlių dėžę. Tad kyla klausimas: kaip turėtų būti prižiūrimi „Nike“ sportbačiai, kad jie tarnautų ilgai?

Svarbiausia – priemonių naudojimas tik nusipirkus

Neretai tik išėjus iš parduotuvės norime kuo greičiau pradėti dėvėti naujuosius „Nike“ sportbačius. Tačiau tai yra viena svarbiausių klaidų. Kartais gali atrodyti, jog parduotuvėje siūlomos priemonės yra tik prekybinė išmonė išvilioti klientų pinigus, tačiau tai yra netiesa.

Priemonės, o ypač impregnantas apsaugo sportinius „Nike“ batelius nuo išorinių veiksnių, tokių kaip lietus, purvas ar druskos. Dėl šios priežasties, tik nusipirkti „Nike“ sportbačiai turėtų būti impregnuoti specialiomis, sportiniams bateliams skirtomis priemonėmis. Taip galėsite džiaugtis tarsi naujai atrodančiais batai ilgai.

Svarbu žinoti, kaip reikia skalbti

 

Po ilgesnio nešiojimo norisi vėl atšviežinti batelius, kad atrodytų švarūs bei blizgantys. Dažnai žmonės deda juos į skalbimo mašiną. Deja, kad ir šis būdas yra greitesnis, tačiau batus labiausiai veikia karštas vanduo, didelio greičio sukimasis ir „tabalavimasis“ skalbimo mašinos viduje. Tai gali sukelti ne tik sportbačių pado atsilupimą, bet ir paviršiaus apgadinimą. Norint, jog „Nike“ sportbačiai ilgiau tarnautų ir atrodytų kaip nauji, juos reikia plauti rankomis vėsiu vandeniu ir naudojant neaštrią servetėlę.

Džiovinimas –  kenkia

 

Išplovus batelius norisi, jog jie kuo greičiau būtų nešiojami. Neretai juos paliekame ant radiatoriaus arba ant tiesioginių saulės spindulių. Deja, toks būdas gali labiausiai sugadinti „Nike“ sportbačius, nes radiatorius džiovina batą ir gali pažeisti jo paviršių, o tiesioginiai saulės spinduliai gali netgi išblukinti spalvą. Geriausias sprendimas: palikti vėsioje patalpoje ir palaukti, kol jie savaime išdžius. Taip apsaugosite savo batus nuo pažeidimų.

Taigi, naujieji „Nike“ sportbačiai gali tarnauti daug ilgiau, jeigu tinkamai juos prižiūrėsite. Svarbiausia, tik nusipirkus juos impregnuoti, plauti rankomis bei leisti išdžiūti patiems.